Прослава Дана школе 2020. године

Година јубилеја

У овој години ОШ "Радица Ранковић" прославља 185 година постојања. Јубилеј је импозантан и заслужује сву нашу пажњу, међутим због специфичних услова, ове године Дан школе обележавамо на другачији начин. Пригодно.

• Програм Дана школе - четвртак 22. октобар:

• У 12 часова испред централне школе биће полагање венаца испред бисте Радице Ранковић. Том приликом неколико наших ученика одрецитоваће стихове у част овог дана.

• Отварање изложбе ликовних и литерарних темата на тему јесени и актуелне теме - Ковида 19; Изложбе ће бити у централној и у подручним школама.

• Промоција часописа "Њено име, наша школа";

Ове године неће бити одржана свечана академија, због текућих епидемиолошких услова. Радници школе поменутим активностима обележиће за нас овај свечани дан, ишчекујући боље и слободније услове за остваривање културног програма, по коме је и наша школа препознатљива.

Радомир Скокић

Школа1